Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Miejsca > Szczyt Koziej Góry >

Szczyt Koziej Góry

Kategoria: Miejsca, Dodał: Jerzy Ganszer, Utworzono: 2020-11-01 12:10:33
 .
bladzmiana

Komentarze

Szczyt Koziej Góry
Data: 2020-11-20 Autor: KLK
Właściwy szczyt nieco na południe, natomiast widoczny obiekt to smutna pozostałość po pomniku Karla Steffana, mistrzu piekarskim i ... zasłużonym Burmistrzu Bielska (Bielitz). To jemu zawdzięczamy wodociąg, tramwaj elektryczny, teatr i wiele innych osiągnięć cywilizacyjnych. Pomyśli ktoś może, że pisze o tym na tablicy z lewej? Guzik z pętelką: to ostrzeżenie przed zapròszeniem ognia!
Jp2
Data: 2020-11-21 Autor: nie zarejestrowany ~Gallux
Uważam że gdyby okazało się ze JP2 przechodził tamtędy i zatrzymał się aby podumać to nie tylko sam obiekt został by odbudowany ale i postawiono by tam okazały krzyż. Może to jest jakiś pomysł na odbudowę :)
Pomnik
Data: 2020-11-24 Autor: Aznyx
Jak wyglądał ten pomnik w oryginale, kupa kamieni czy jakieś bardziej wyfantazjowane?
Kroki Swietego Papieza
Data: 2020-12-03 Autor: nie zarejestrowany ~enuajsi
Swiety Papiez pozostanie w annalach historii zapisany zlotym literami przez aplogetow kapitalizmu bo dzieki jego gorliwym modlitwom do Boga na swiecie zapanowal niepodzielnie (prawie) kapitalizm wiec mysle ze szczegolnie obywatele ktorym udalo sie w przeciagu ostatnich 30 lat zrobic kase i wyplynac na gore powinni zafundowac mu piekny duzy pomnik ale trzeba rowniez miec zrozumienie dla tych ktorzy niekoniecznie maja na to ochote a tym bardziej fundusze.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
. Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.076 s