Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Technika > Komin przy ul. Wyzwolenia >

Komin przy ul. Wyzwolenia

Kategoria: Technika, Dodał: emka, Utworzono: 2016-08-08 15:39:28
Jednym z rozpoznawalnych punktów w Białej Krakowskiej jest komin dawnej Fabryki Grossa, jednak moją uwagę przykuł ten znajdujący się przy ulicy Wyzwolenia, widoczny na zdjeciu. Czy ktoś z czytelnikow Beskidii wie co się znajdowało w tym miejscu?
bladzmiana

Komentarze

Komin
Data: 2016-08-08 Autor: mors1
Bielscy architekci, Rostowie, projektanci oraz budowniczowie licznych kamienic w Bielsku i Białej byli także właścicielami cegielni zlokalizowanej tuż obok ich domu u zbiegu dzisiejszych ulic Komorowickiej i TSL. Praktyczne podejście do tematu budownictwa, i jakieś takie nowoczesne. Projektuję i buduję z materiałów, które sam też produkuję. Kompleksowe podejście do tematu. Ród Rostów, to w przełożeniu na dzisiejszą terminologię - Firma deweloperska. Niezbyt kojarzę położenie tego komina przy ul. Wyzwolenia. Jest jednak prawdopodobne, że to pozostałość po cegielni Rostów.
Do mors1
Data: 2016-08-09 Autor: emka
Dziękuję za odpowiedź. Komin umiejscowiony jest zaraz na początku ul. Wyzwolenia przed skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada.
Komin
Data: 2017-01-01 Autor: nie zarejestrowany ~krolik
Piekarnia Waszkiewiczowej

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Komin Fabryka Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.035 s