Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Architektura i sztuka > Co to takiego? >

Co to takiego?

Kategoria: Architektura i sztuka, Dodał: korzeniowski, Utworzono: 2014-12-28 16:47:36
Będąc li tylko prostym wieśniakiem rodem z Bielska  -  to doprawdy nie wiem, co mi się tu pstryknęło.

fot. alfred korzeniowski, Bornheim
bladzmiana

Komentarze

Nad dachami B-B
Data: 2014-12-28 Autor: Andrzej001
Dominujący w kadrze element to północna elewacja głównego budynku elektrociepłowni. Zdjęcie najpewniej wykonane z wieży św. Mikołaja. Pozdrawiam Cię ciepło.
No, weź, Fred...
Data: 2015-01-16 Autor: mors1
..., bo nie wierzę, żebyś Ty nie wiedział, co Ci się pstryknęło. Chciałeś chyba sprowokować burzę komentarzy, a tu "psinco", jak mawiała moja babcia, rodowita bielszczanka. Socrealistyczne osiedle poniżej, Grunwaldzkie, to też jedno z moich miejsc, gdzie mieszkałem we wczesnym dzieciństwie (jako 5-6 latek). Bliskie sąsiedztwo elektrociepłowni, dosłownie tuż za ścianami bloków, nawet takiemu smarkowi, jak ja wtedy - dokuczało! Prawdopodobnie jakieś wymogi techniczne były przyczyną tego, że nocami spuszczano nadmiar pary z kotłów, co wiązało się z przykrym i długotrwałym hałasem. Przypominam sobie to dokładnie, podobnie jak mój kolega JP, z którym akurat ostatnio gadaliśmy na temat naszych miejsc zamieszkania. Też go budzili po nocach spuszczaniem pary. Wszystkiego najlepszego w Nowym, 2015-tym Tobie, Fred oraz Tobie, Andrzej001.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Bielsko-Biała Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.076 s