Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Wydarzenia > Szapiro zwana hanką. >

Szapiro zwana hanką.

Kategoria: Wydarzenia, Dodał: jannowak, Utworzono: 2014-12-18 00:23:24
Idzie stare na nowo.A mówili,że go nie ma.
bladzmiana

Komentarze

Co to i gdzie?
Data: 2014-12-18 Autor: Andrzej001
Jeszcze raz usilnie nalegam, aby podpisy pod publikowane zdjęcia zawierały - obok niewątpliwie ważnych i wartościowych emocjonalnych impresji - także warstwę czysto informacyjną. Czyli: co to jest?, gdzie się znajduje?, jaką ma przeszłość? itp.
gdzie to!
Data: 2014-12-18 Autor: sadlonbielsko
Panie Andrzeju001 toż to trakcja przy Piekarskiej w głebi - stąd nic innego jak ul.Komorowicka przy przejeździe kolejowym. Pozdrawiam.
Zasada ogólna
Data: 2014-12-20 Autor: Andrzej001
Wielce Szanowny "sadlonbielsko"; Dziękuję za info i uściślam, że nie dobijam się tylko o swoje. Występuję w imię ogólnej zasady: podawać najpierw fakty, później komentarze. Sam jakoś sobie radzę z ustalaniem tego typu lokalizacji, mam pewne kwalifikacje zawodowe. Ale proszę sobie wyobrazić, że ktoś trafi na to zdjęcie za lat 20, 30 czy 50. Czego się dowie? Co zrozumie? A odwrotnie - gdy ktoś zbiera materiały do pracy magisterskiej, doktorskiej itp., to na tę fotografię nie trafi, bo nie ma ona w opisie żadnych znaków identyfikujących. I tak nauka ucierpi... BTW, sam wyprowadziłem się z B-B w 1971 r. jako 16-latek i akurat tę część miasta znałem i znam stosunkowo słabo, więc dzięki za oszczędzenie mi czasu.
słusznie ale...
Data: 2014-12-21 Autor: sadlonbielsko
Nie miałem wiedzy o tym, że Szanowny Pan tak długo poza Bielskiem - a z pytania nie można tego wywnioskować. Pozdrawiam.
dzięki
Data: 2014-12-21 Autor: Andrzej001
Szanowny "sadlonbielsko", też pozdrawiam, życzę dobrych Świąt i takiegoż Nowego Roku! Ale, ale... po przewinięciu tej strony do samego dołu znalazłem ukryte w szarości obszerne "Rozszerzenie tajne/poufne" z datą wcześniejszą niż publikacja zdjęcia. Cóż to za mechanizm? Jakaś konspiracyjna Beskidia?... (Te pytania oczywiście nie do Pana "sadlonbielsko".)
do Andrzeja001
Data: 2014-12-21 Autor: beskidia
Niestety nie ma tu teorii spiskowych i konspiracyjnych. System portalu z niewyjaśnionych przyczyn pobrał cytaty komentarzy z 14.01.2013 roku. Zapewne jakaś luka w kodzie.
Hm...
Data: 2014-12-22 Autor: Andrzej001
System mógł sam z siebie zassać jakieś stare fragmenty tekstu, ale słów "Rozszerzenie tajne/poufne" to już raczej sam nie dopisał... Pozdrawiam świątecznie!
odpowiedź
Data: 2014-12-22 Autor: beskidia
Jeżeli ktoś z Internautów napisał w jakimś celu w archiwalnym komentarzu dokładnie słowa brzmiące: "Rozszerzenie tajne/poufne" , to system po prostu je teraz skopiował. Do każdego kodu strony można zajrzeć z poziomu każdego komputera i nie jest to tajne :) Teorie spiskowe są w innych mediach.
Trochę jaśniej
Data: 2014-12-23 Autor: Andrzej001
Nie szukam spisków tylko wytłumaczenia... I znalazłem, że są to dwa ostatnie posty z pozycji http://www.galeria.beskidia.pl/2682_bielsko-biala_w_komorowicach_zdjecie.html. Ale ostatni fragment - od słów "Wychodząc naprzeciw" - jest świeży. Czyli najpewniej ktoś chciał na tej stronie wstawić kolejny post, z cytatami, jednak system umieścił to w dziwnym miejscu.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Rozszerzenie tajne/poufne Data: 2013-01-14 Autor: nie zarejestrowany ~Tadeusz Na terenie dawnego weldoro vel kamganki ul Komorowicka nr 108 albo więcej stał sobie postument.Na tymże stało wydrukowane Z W M a na szczycie popiersie bojowniczki niejakiej hanki S.Towarzysze będą wiedzieli o kogo chodzi.Zacna ta postać znikła pewnego dnia ze swojego na wieczność przydzielonego miejsca.Odnalazła się jednak bidulka.Szanowny KAJO 47 nie widział i inni też nie widzieli a ona skromnie sobie stoi za krzaczkami obok rakiety(przez przypadek skierowanej na zachód)i czeka nieboga na lepsze czasy, kiedy znowu wychynie i zajmie należne miejsce.Forpoczty są już nawet na Wiejskiej. P.S koleżanka w/w ma się dobrze ma nawet swoją ulicę w okolicy.aniela krzywoń -prosimy o zdjęcia Do TADEUSZA Data: 2013-01-15 Autor: nie zarejestrowany ~g... Twoja informacja ucieszyła mnie.Otóż popiersie Hanki Sawickiej jest wykonane przez znanego artystę-rzeżbiarza.Jest więc w pewnym sensie artystycznym dziełem sztuki.I nie powinno zostać zniszczone.Po zniknięciu z terenu dawnego ZPW im.Hanki Sawickiej byłem przekonany,że ktoś to popiersie zniszczył.A tu niespodzianka. Ślady historii powinny pozostawać, niekoniecznie w tych samych miejscach.Po co niszczyć, one nie "ugryzą"... Wychodząc na przeciw potrzebom estetycznym i kto wie jakim jeszcze postanowiono przywrócić to artystyczne dzieło w postaci popiersia zacnej obywatelki hanny szapiro.Coś tylko dziwnie się odwróciła tyłem do swojej jakże świetlanej przeszłości.Nie ona jedna bidulka.Takich ci mamy w koło całe szeregi.Dość na tym nie czas na wulgaryzmy.Wszystkim na Beskidii najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.Tadeusz. Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.037 s