Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Rynki i Place > Jest pięknie >

Jest pięknie

Kategoria: Rynki i Place, Ratusz, Dodał: mors1, Utworzono: 2014-04-08 19:20:04
 Przyjrzałem się wczoraj elewacji Domu Maklerskiego, i - wbrew niektórym komentarzom na Beskidii - takie lekko ryzykowne koncepty designerskie pasują do naszego miasta. Mogło by chyba więcej ich być w obrębie Centrum, wtedy pojawiłby się pewien styl fasadowy (bo w żadnym wypadku - budowlany). Niewielkie ryzyko: zakrywamy kolorowymi blachami to, co powinno być odrestaurowane, i czekamy na lepsze czasy. Nic w tym złego, ani głupiego. Takich punktów na mapie BB znalazłoby się co najmniej kilkanaście.
bladzmiana

Komentarze

Czekanie na lepsze czasy, czy ad Kalendas graecas?
Data: 2014-04-12 Autor: nie zarejestrowany ~KK
Można tak jak proponuje "mors-1", albo tak jak decydenci odnowienia fasady Hotelu President: reprezentacyjna fasada od strony ul. 3 Maja oraz od strony Pasażu II (pardon - Przechodu!); złocenia i pełny szyk, mniej widoczne fasady północna i wschodnia - pozostawione w stanie nietkniętym od czasów głębokiego PRL-u! Ta ostatnia metoda ma jeszcze tę zaletę, że jest dużo, dużo tańsza.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
ulice, place, ratusz Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.037 s