Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Szyndzielnia > Szyndzielnia zimą >

Szyndzielnia zimą

Kategoria: Szyndzielnia, Dodał: marwal, Utworzono: 2013-05-22 17:54:53
Szyndzielnia zimą
bladzmiana

Komentarze

Wyciąg
Data: 2013-08-09 Autor: Tygiel
Ciekawe, czy ktoś jeszcze pamietam stary wyciąg na Szyndzielni, tzw. wyrwirączkę? Wyciąg był o tyle lepszy od obecnego, że był położony bardziej na skraju polany i było więcej mniejsca do jazdy.
Szyndzielnia zima wyciag
Data: 2013-08-09 Autor: nie zarejestrowany ~PG
Pamietam i przpomne, ze wczsniej taka wyrwiraczka byla na gornym odcinku SAHARY,ktora wieczorem byla oswietlona i od 1963 roku trenowalem tam w sekcji zjazdowej BBTS SPARTA (pozniej Wlokniarz) Bielsko-Biala
Szyndzielnia
Data: 2013-08-13 Autor: nie zarejestrowany ~andi
Ja też pamiętam.Dostawało się szeroki parciany pas i drewniany klucz zakładany na linę.Wyjazd wymagał umiejętności i uwagi, aby nie zniszczyć ubrania.Na wyciągu stosowałem rękawice robobocze,często się "wypadało".To se ne vrati.
Szyndzielnia zima wyciag
Data: 2013-08-13 Autor: nie zarejestrowany ~PG
pas i rekawice ok ale klucz tobyl odlew aluminiowy(szbko sie wycieral) wiec lepsze byly spawane z preta.W budzie wyciagu pan Miernik gotowal slodka herbate i obslugiwal wyciag.Bylo pieknie!
Wyrwirączka
Data: 2013-08-14 Autor: Tygiel
Z takim kluczem, to wówczas bym uważał. Pamiętam, że obsługa, z PTTK, goniła za takie coś. Metalowy klucz "kaleczył" linę i dlatego stosowano drewniane klucze.
Hehe...
Data: 2013-08-17 Autor: mors1
Przypomniał mi się tekst na tablicy przy tym wyciągu: "Jeśli widzisz, że upadł narciarz przed tobą, WYPNIJ SIĘ (hehe) i udziel mu pomocy". Fajna dwuznaczność.
:D
Data: 2013-08-18 Autor: Tygiel
Niezłe i ciągle aktualne. Na lotnisku jest tablica: "Pilot może cię przelecieć i nie zauważyć". Czy jakoś tak. W każdym razie pilotom współczujemy :D

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Szyndzielnia Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.04 s