Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Ulicówka > ul. Komorowicka >

ul. Komorowicka

Kategoria: Ulicówka, Dodał: korzeniowski, Utworzono: 2013-03-08 10:12:55
Bielsko-Biała  -  ul. Komorowicka

fot. alfred korzeniowski, Bornheim
bladzmiana

Komentarze

fred...
Data: 2013-03-08 Autor: mors1
...zdjęcie godne jakiejś nagrody. Dokument upadku idei, i triumfu degrengolady pożenionej ze szpetotą.
B. fabryka sukna Karla Hessa...
Data: 2013-03-14 Autor: nie zarejestrowany ~KK
Gdyby Andy Warhol dożył publikacji tego fenomenalnego zdjęcia aktualnego frontonu b. fabryki sukna Karla Hessa w Białej, motyw ten być może zobaczylibyśmy w jego obrazach, obok MM, BB i tej wrednej zielonej waluty... Bo - Moi Państwo, brzydota może być piękna w spojrzeniu wielkiego artysty!
Warhol a zezpecona elewacja.
Data: 2013-03-14 Autor: nie zarejestrowany ~CK
:) Czasami brzydota pozostaje brzydotą, za to działa magia nazwiska i promocja ;) A to zdjęcie...hmmm. Dziwne, że w Irlandii nie ma tylu szpecących budynki reklam, nie ma tych stojących bannerów przy drogach, murów oblepionych kilometrami plakatów jak w Krakowie. I co? I interes się jakoś kręci ;)
xx
Data: 2013-03-15 Autor: nie zarejestrowany ~Angus
bieda+walka o byt+brak gustu+ brak regulacji administracyjnych,ówzględniających estetykę+niepewność biznesu, który dziś jest, jutor bo może nie być i dlatego inwestycja w najtanszą reklame - baner lub planszę, a nie szyld lub neon , jak dawniej. Efekt - nigdzie poza Polską nie ma tak zaśmieconych ulic reklamami typu:"stare szmaty sprzedaje, promocja na garnki, jajca za 1 zł".

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
ul. Komorowicka Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.045 s