Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Architektura i sztuka > Uwaga, Bielszczanie! >

Uwaga, Bielszczanie!

Kategoria: Architektura i sztuka, Wzgórze, Dodał: mors1, Utworzono: 2013-02-22 17:09:33
A tutaj zbliżenie problemu. Zostały na szczelinę założone specjalne mierniki (nie znam fachowej nazwy). Czy ktoś je kontroluje?? Moim zdaniem sprawa jest przegrana, uważajcie przechodząc ul. Zamkową! Jeśli będziecie mieć pecha, to wpadniecie z kupą gruzu do tunelu kolejowego. Najczarniejszy scenariusz, to waląca się kamienica w centrum Miasta, z wpadającymi do wielkiej dziury samochodami :-)) Kraczę - dopóki czas!
bladzmiana

Komentarze

Nieprawda
Data: 2017-07-23 Autor: nie zarejestrowany ~Szymański Jaroslaw
Ten budynek nie stoi na tunelu lecz obok, mieszkałem 15 lat w centrum i zawsze były problemy związane z tym obiektem. Wejście do niego było kiedyś na poziomie chodnika około 1931, dzisiaj jest około 20 cm niżej a patrząc że strony tunelu to wyjście ewakuacyjne z tego budynku zostało zamurowane bo groziło zawaleniu jak i wszystkie wyjścia ewakuacyjne w tym tunelu po tej samej stronie. Otòż po przeciwległej stronie w tunelu już od x lat że ściany wypływa duża ilość wody która dostaje się pod torowiskiem na drugą stronę tunelu dokładnie pod fundamenty tego budynku, tunelu sam w sobie się nie zawali bo jest konstrukcją samonośną. Narazie tyle na ten temat i reszta zostaje u mnie aż do zawalenia się lecz to nastąpi co najmniej za 20 lat. :-)

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
wzgórze, katastrofa Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.029 s