Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Rynki i Place > Ohyda... >

Ohyda...

Kategoria: Rynki i Place, Dzielnice, Dodał: mors1, Utworzono: 2013-02-20 17:45:17
 Jedno z najbrzydszych miejsc w centrum Bielska. Pozostałość po ślicznym, urokliwym Placu Żwirki i Wigury. Czego nie zniszczyła bandycka Komuna, dokończyła beznadziejna, długoletnia polityka miejskich władz wolnej Polski. Podobno powstanie tu miejsce pamięci po bielskich tramwajach. Fajnie, ale z tego co wiem, to upamiętnienie rozpocznie się "od dupy", czyli od graffiti, wagony poczekają na lepsze czasy. Czarno to widzę.
bladzmiana

Komentarze

Hej, enuajsi...
Data: 2013-02-20 Autor: mors1
...dlaczego nie dajesz znaków życia? Niepokoję się twoją nieobecnością. To pewnie wina snu zimowego. Kurna..., budźmy się, Beskidioci... Od wielu tygodni widać stagnację, olewanie, tumiwisizm, wszyscy gdzieś tam śpią w swoich piernatach, pieleszach, pierzynach, nikogo nie ma!! kajo śpi, KK śpi, ~g śpi..., Inni Fajni śpią, kurcze. Wszyscy najlepsi: śpią!! Oprócz freda. Wodniczka śpi (fajna babka), maria waleria ledwo dycha, hb czasem coś zapoda... Zaraz wiosna... chyba odżyjemy. Jednym słowem "wake up, folks", pewnie kiedyś się spotkamy w kupie. Może w ogródku, przy "Czerwonym Kapturku"? To by było niezłe... A na razie, to dajże znak życia, enuajsi!). Tak dla pewności, że dychasz.
Brzydkie, ale nasze
Data: 2013-02-20 Autor: nie zarejestrowany ~kosamaxi
Jak brzydkie by nie było nasze miasto, to jednak jest nasze i to jest najważniejsze. Najfajniejsze są wspomnienia. Ile to razy wysiadaliśmy na tym przystanku z czerwonego Jelcza albo później Ikarusa. Ile to razy wpadaliśmy do Kulki w sprawie okularów. Ile razy wdrapywaliśmy się stąd Schodową w górę na randkę na Rynku, albo zbiegaliśmy w dół, i dalej przez drogę na pocztę, jak jeszcze było tu przejście. I jaka sympatyczna pani pracuje na tamtym parkingu - nie policzyła za chwilę parkowania. I na tamtym krawężniku odpoczywałem kiedyś nocą, w drodze do domu. Ależ alkoholu się wtedy przelało. I nawet na tym dachu wspinałem się kiedyś na kominy - służbowo, choć kominiarzem nie jestem. I pewna urocza pani zdradziła mi, że kiedyś w lecie wychodziła na ten dach opalać się toples. Z dołu była zupełnie niewidoczna, choć to centrum miasta. Dla mnie - centrum Wszechświata... Zresztą, miasto to nie tylko miejsca. To też ludzie. Brzydcy i ładni, ale wszyscy ciekawi. Pozdrawiam.
milo mi,ale nie śpie:-)
Data: 2013-02-21 Autor: wodniczka
Nadrabiam kilkuletnie zaległości na BESKIDI.Głęboka analiza zdjęć i miejsc,za tym idzie nieprawdopodobna fascynacja Waszymi komentarzami.Więc jestem tu każdego dnia:-).Do tego dochodzi mój plan,gdzie i kiedy zrobić foto.Pozdrawiam serdecznie:-)
wici palić Panowie
Data: 2013-02-21 Autor: hb
Aż mi się uśmiechło mimowolnie. Dobry sympatyczny wstęp. Tylko mimowolnie pomyślałam, jak wąska jest grupa ludzi - miłośników tegoż miasta. Niestety to grupa elitarna. Dlaczego nas tak mało?
nie śpię, nie spałem...
Data: 2013-02-25 Autor: nie zarejestrowany ~g...
Drogi mors1 !czasem nie ma o czym pisać to siedzę po cichu i tylko czytam i oglądam /kochaną Beskidię/. Ale odnośnie zagospodarowania tego placyku przy Muzeum Techniki mam mieszane uczucia. Widziałem wizualizację i osobiście wolałbym aby tam był baaaaardzo stary wóz tramwajowy a nie "nowoczesny" z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych ub.wieku. Co do spotkania w Cygańskim-jestem otwarty na propozycje.Ale korzystając z tego forum,proponuję Tobie i innym zakręconym Forumowiczom udział w sobotnim złazie po zabytkach naszego Miasta-2.marzec br.-szczegóły w ostatnim magazynie samorządowym pt."W BIELSKU" .początek pod hotelem "Pod Orłem" godz.9.00 ps.Adminie ! nie kasuj tej informacji!!
poprawka
Data: 2013-02-26 Autor: nie zarejestrowany ~g...
Odnośnie powyższej informacji-powinno być: ...początek pod Teatrem Polskim godz.9.00... Przepraszam.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
tramwaj, plac, Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.036 s