Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Architektura i sztuka > Kościół w Czechowicach-Dziedzicach >

Kościół w Czechowicach-Dziedzicach

Kategoria: Architektura i sztuka, Dodał: kajo47, Utworzono: 2012-12-13 16:52:22
 Architektura sakralna, jakiej w Bielsku-Białej się nie znajdzie. Kościół pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach. Architekt: Stanisław Niemczyk, realizacja: 1995-1998. Świątynia niezwykła, frapująca, warta obejrzenia. Polecam: w Czechowicach Południowych blisko szlaku kolejowego Czechowice-Bielsko.
bladzmiana

Komentarze

Wstydźcie się!...
Data: 2012-12-15 Autor: mors1
...niewydarzeni twórcy architektury sakralnej w naszym kraju! Powinniście się uczyć na przykładzie tego dzieła sztuki, jak ma wyglądać kościół. Piękno w czystej postaci, nieskażone gigantomanią, surowe, chropowate, a zarazem wzruszające i wzniosłe. Przejeżdżam obok przynajmniej raz w miesiącu, ale nigdy się nie zatrzymywałem. Choć jakoś mnie korciło. Nadrobię to wkrótce; jestem ciekaw, czy wnętrze zachwyci mnie tak, jak to, co widać z drogi Bielsko - Czechowice. Podpisano: mors1, zatwardziały ateista.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Architektura, Czechowice-Dziedzice. Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.082 s