Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Zabytkowe cmentarze > Cmentarz katolicki przy ul. Grunwaldzkiej >

Cmentarz katolicki przy ul. Grunwaldzkiej

Kategoria: Zabytkowe cmentarze, Dodał: korzeniowski, Utworzono: 2012-11-27 22:06:48
Wszystkich Świętych na bielskim cmentarzu katolickim przy ul. Grunwaldzkiej

fot. Alfred Korzeniowski,  Bornheim
bladzmiana

Komentarze

ech, ~korzeniowski...
Data: 2012-11-30 Autor: mors1
...na litość... Liczę, że nie masz zamiaru zalać "Beskidię" portretami biskupów, proboszczów, wikariuszy itp... Myślę, że to, z Twojej strony jednorazowy wybryk. Nie miejsce tu na galerię szamanów cudnie przyodzianych. Twoje fotografie sprzed jaskini przypomniały mi moje speleologiczne wyprawy sprzed ponad 40-tu lat. Również do tej dziury na Trzech Kopcach.
"szamani cudnie przyodziani"...
Data: 2012-12-03 Autor: nie zarejestrowany ~KK
Prokuratorzy, adwokaci, radcy na rozprawie sądowej pojawiają się w togach, sędzia dodatkowo nosi insygnia w postaci łańcucha z godłem narodowym. Podobnie występują rektorzy i dziekani wyższych uczelni, tyle że rektorzy w gronostajach i nikogo to jakoś nie epatuje. Królowie i królowe od czasu do czasu noszą nawet korony, a członkowie Trybunału Stanu czy Konstytucyjnego birety! I to też nie wzbudza żadnej sensacji. Na uroczystościach cechy rzemieślnicze występują w swoich solennych strojach, podobnie górnicy i służby mundurowe, a na dożynkach rolnicy; a Ty chcesz wyłączyć z tej wielosetletniej tradycji akurat i tylko dostojników kościelnych? Potrafiłbyś to jakoś racjonalnie, tak sine ira et studio, uzasadnić? Moja rada: nie lubisz kogoś - nie słuchaj, nie oglądaj i po ptokach.
"szamani"
Data: 2012-12-06 Autor: kajo47
Pełna zgoda z panem KK. Tak łatwo wychodzą z ludzi różne fobie, a fobie nie są powodem do dumy. Opisy panów Korzeniowskiego i KK doprowadziły mnie do "Wspomnień z lat dziecięcych" w publikacji Biblioteki Bielska Białej. Mam wrażenie, że pisał je pan KK. Jestem pod wielkim wrażeniem tych wspomnień z lat młodości w Bielsku. Jaka piękna i dająca do myślenia historia rodzinna. Składam wyrazy poważania i szacunku!

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
cmentarz Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.05 s