Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Galerie > Rynki i Place > Fontanna Neptuna >

Fontanna Neptuna

Kategoria: Rynki i Place, Dodał: beskidia, Utworzono: 2010-08-21 19:21:49
Fontanna Neptuna na Rynku Starego Miasta w Bielsku-Białej. Od początku powstania otoczenie Neptuna budzi wśród Bielszczan mieszane wrażenia.
bladzmiana

Komentarze

Dobry gust
Data: 2010-10-27 Autor: korzeniowski
Pieniadze to nie wszystko, trzeba miec rowniez dobry gust. I co dalej? Rozwalic stare zabudowania na czterech pierzejach i zastapic je budowlami ze szkla i aluminium! No i postawic pomnik Tworcom.
dobry gust
Data: 2012-02-15 Autor: mk
Nie zgadzam sie z Komentatorem. Ten projekt jest proroczy: Stylistycznie po mistrzowsku wkomponowany monumentalny kosz na smieci jest poczatkiem i koncem. Z wyrazami szacunku.
dobry gust
Data: 2013-12-08 Autor: nie zarejestrowany ~szymanski
Przepraszam ale co ma ta fontanna neptuna wspolnego z Bielskiem, przeciez to nie Gdansk ! Zamiast budowac takie bezsensowne rzeczy moznaby bylo przygotowac miasto do wozkow inwalidzkich azeby ci ludzie mogliby poruszac sie troszke o wlasnych silach, no ale PREZYDENT MIASTA nie jest inwalida,a moze troche umyslowy.
Neptun
Data: 2013-12-08 Autor: nie zarejestrowany ~farestart
Panie Szymański, Neptun to tradycja tego miejsca! Proszę nie narzekać! Co innego forma, w jakiej Neptuna przywrócono. Tutaj można mieć wątpliwości. A nawet trzeba.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Fontanna Neptuna Bielsko-Biała, Fotografia bielsko, zdjęcia bielsko, galeria zdjęć bielsko, zdjęcia Beskidy, galeria zdjęć, fotografia, zdjęcia Bielsko - Biała, dodaj zdjęcie, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.122 s